פעם היה כדאי לדעת כיצד לקודד אתר מאפס, אך כיום כמעט כל מפתח ומעצב מקצועי משתמש בבונה אתרים כמו WordPress, HTML5, CSS, JavaScript או כל שפת תכנות אחרת כדי ליצור אתרים. אמנם הם יכולים ליצור כל סוג של אתר עם תוספים וערכות נושא של וורדפרס, אפילו מעצבי אתרים מקצועיים משתמשים ביוצרים של דפי אינטרנט כמו וורדפרס כדי ליצור את אתריהם, הבלוגים, דפי המדיה החברתית ואפילו אתרי האינטרנט עבור לקוחותיהם.

תוכנת בניית אתרים בחינם זו מאפשרת לך להשתמש ביוצרי אתרים פשוטים עם גרור ושחרר

ותוכל גם להשתמש בהם ליצירת עיצובים אתרים מותאמים אישית משלך וכתיבת תוכן אתר משלך מאפס. אתה יכול להתחיל בעיצוב אתרי אינטרנט בסיסי, כגון בלוג, דף מדיה חברתית או אפילו דף חדשות, ולהתאים אותו למגוון נושאים, תוספים, ערכות נושא ואפילו התאמות אישיות בהתאמה אישית לצרכים שלך. HTML5, CSS, JavaScript או כל שפת תכנות.

חלקם

כמו Squarespace ו- Weebly, משתמשים בגישה עיצובית רספונסיבית ליצירת אתרים ניידים הניתנים ליצירה באינטרנט, אך מה שמדהים הוא שישנם כלים רבים אחרים לעיצוב אתרים בחינם ופתוחים המאפשרים לך ליצור אתרים עם תבניות המותאמות לגדלי מסך שונים. אתה יכול טכנית ולהתאים אישית את האתר שלך, וכאשר אתה יוצר אתר בכל פלטפורמה, אתה יכול ליצור אתר מתבניות ועיצובים מקצועיים שתוכננו מראש. לאחר שבחרת עיצוב תבנית ויודעת HTML ו- CSS, הפרמטרים המוגדרים מראש של התבנית נעולים, כך שאינך צריך לדאוג לאף אחד מהם.

תוכנת גרור ושחרר זו ליצירת דפי אינטרנט מאפשרת לך להתאים אישית את האתר שלך בקלות עם תמונות

קטעי וידאו, מפות Google ועוד. Webflow Designer מעולה כשלעצמו, אך מה שמעלה אותו לשלב הבא הוא היכולת לשלב את ה- CMS של flow flow עם Designer, המאפשר ליצור סוגי תוכן מותאמים אישית וחוזרים על עצמם, דבר שאי אפשר לעשות עם יוצרי אתרים אחרים.

האתר שלך צריך להיות מעודכן באופן קבוע עם תוכן טרי, בדיוק כמו כל אתר טוב, אבל WP Website Builder עושה את כל בניית האתר בשבילך, מה שמקל על העדכון. בונה אתרים זה מקל על העדכון בכמה לחיצות בודדות, ממשק פשוט ותכונות קלות לשימוש.

זה גם נותן לך גישה לניתוח אתרים

בין אם אתה שותף לשירות עיצוב או אם אתה משתמש בתוכנת DIY. הגדירו מהו האתר שלכם ומה לא, זה יקל עליכם להיות ממוקדים ומצליחים. תוכנת עיצוב אתרים צריכה להיות קלה לשימוש, במיוחד אם ברצונך לעדכן את האתר הנוכחי שלך או ליצור אתר חדש מאפס. חפש ממשק פשוט וידידותי למשתמש המאפשר לך ליצור אתרים בקלות, ללא קשר לחוויה עם בניית אתרים.

בונה אתרים זה עוזר לך לעשות זאת במהירות ובקלות

ובבניית אתרי WP – שם תוכל לשנות את גודל האתר שלך ולהוסיף פונקציונליות במידת הצורך. שמירה על אירוח ויצירת אתרים תחת קורת גג אחת מקלה עוד יותר על ביצוע ושמירה על הכל תחת קורת גג אחת.

בקר בדפי בניית האתרים שלנו כדי ללמוד עוד על כלים בתשלום כמו Squarespace ו- Wix שיכולים לעזור לך לבנות חנויות מקוונות חזקות.

מבין כל יוצרי האתרים החינמיים

אפשרות התוכנית החינמית של Weebly היא אחת הנדיבות ביותר, ומחירה דומה למתחרים כמו Wix ו- Squarespace. חפשו את יוצר האתר שסומן על כך שהוא מאפשר לכם למכור את התוכניות החינמיות שלכם ב- WeEBly. אתה יכול גם להוציא על פרסום פרימיום – אתרי אינטרנט בחינם, אם אתה אוהב את מה שאתה רואה אצל יוצרי אתרים בחינם. כדי לעבוד עם מפתח אתרים בחינם, עליכם להשיג רישיון עבורו, אך לרובם יש מגבלה על כמות התוכן שתוכלו להעלות לאתר שלכם.

אתה עשוי לחשוב שמפתחי אתרים צריכים לתת ללקוחות לייצא ולהעביר את האתרים שלהם

מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר לחסום אותם, אך זו למעשה הסיבה שאתה לא יכול להעביר את אתר מפתח האתר שלך למפתח אתרים אחר כמו WeEBly או Weebly . יוצרי אתרים יכולים להיות אפשרות טובה עבור אנשים שאולי אין להם תקציב להזמין מפתח אתרים. כלים לעיצוב אתרים הם לרוב יקרים יותר, אז אם תרצו, האפשרות החינמית היא בשבילכם. לרוב יוצרי האתרים יש תוכניות בחינם, ורובם זמינים כתכנית בחינם או כתכנית פרימיום לזמן מוגבל.

Weebly מדורג כבונה אתרי הבית הטובים ביותר למתחילים עבור קלות השימוש ותכונות נהדרות

אם אתם מחפשים דרך קלה ליצור אתר, יוצרי אתרים כמו Wix יביאו אתכם לשם. בניית אתרים של WP יכולה לעזור לך להפוך את האתר שלך לטוב ככל האפשר בכמה לחיצות פשוטות, וזה מקל על קבלת אתר פונקציונלי ומושך. האנשים ב- BoldGrid יצרו בנאי נהדר עם כלי עיצוב קלים לשימוש עבורך.