מה שהתחיל כחברה עם שלוש מכונות מרגריטה בשנת 2003 התפתח למומחה לאוהלים מכל הסוגים, אומרים בהנהלת איתן אירועים. השכרה מציעה מגוון רחב של מוצרים, כולל אוהלים והצללות שניתן לשכור לאירועים כמו אירועי חברה, פסטיבלים ואירועים אחרים, כמו גם אירועים פרטיים.

החברה התפתחה לאחת החברות המובילות להשכרת אירועים במגזר שלה

והשכירה יותר מ -100,000 אוהלים ומבנים לאירועים כמו קונצרטים, פסטיבלים ואירועים אחרים. איתן אירועים הפכה לספקית הגדולה ביותר של אוהלים לפסטיבלים, קונצרטים ואירועים פרטיים במדינה.

מספר ספקים מספקים אוהלים ומבנים לאירועים כגון קונצרטים, פסטיבלים ואירועים פרטיים וכן לאירועים פרטיים וציבוריים במדינה.

אם אתה לקוח חד פעמי וממשיך לקנות ציוד להשכרה, יש לך סיכוי טוב לקבל פרסום טוב לעסק שלך. הם מוצר נהדר להשכרה והם מורכבים ממוצרים נהדרים שניתן להשכיר למגוון אירועים כמו קונצרטים, פסטיבלים ואירועים פרטיים.

ייתכן שתזדקק לציוד מיוחד והם מציעים גם הנחות למארחי האירועים

כגון חניה חינם ואוכל חינם. אם אתם עורכים אירוע חוזר ואין לכם מחסן, הגיוני יותר לרכוש ציוד למסיבות משלכם. השכרת הציוד שלך לא משפיעה על הסביבה, שכן שולחנות, כיסאות, מצעים וכל השאר נעשה שימוש חוזר במקום להיזרק. השכרת ציוד למסיבות וקניית אביזרים פירושה שאתה מרוויח מכך שלא תצטרך לדאוג לציוד.

יש לך אפשרות להעביר ולהרכיב את הפריטים

ובעל הבית פשוט לוקח בחזרה את כל הפריטים ששכרת, כולל השכרת המצעים. אם אינך מארחת מפלגות מושבעת, כדאי שתחשבו הרבה על השכרת ציוד. לאחר ששכרתם ציוד למספיק זמן לתשלום עלויות הרכישה, עסק ההשכרה שלכם הופך לרווח טהור. השורה התחתונה היא שכאשר תבחרו מקצוענים להשכרת ציוד להשכרת ציוד כבד במורגנטאון, יהיה לכם פחות בעיות ותקבלו את המחירים הטובים ביותר עבור ציוד מוביל. אם תחליט להשקיע בציוד איכותי, עלויות ההשכרה שלך יהיו זהות, גם אם המתחרים שלך שוכרים ציוד במחיר שכירות נמוך. אם אתה מרחיב את עסק ההשכרה שלך למסיבות, אתה יכול להשקיע באוהלים גדולים יותר שיכולים לעלות עד 5,000 דולר.

אם אתה מזמין חברת השכרה מכובדת ואמינה

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל ציוד שתקבל יקבל את התחזוקה הדרושה. כאשר אתה משקיע בציוד המסיבות אין עלויות תיקון ואינך צריך לשכוח את הציוד שלך. חברת ההשכרה שלך למסיבות תכסה את כל עלויות האחזקה ותבטיח שתקבל את כל התחזוקה הדרושה בכדי לגרום לציוד להשכרת המסיבות שלך להראות ולעבוד חדש ככל האפשר. המשמעות היא שתצטיידו בציוד הטוב ביותר לאירועים שלכם, לא רק במחיר השכירות. בין אם אתה משקיע בהשכרת שולחן וכיסא ובין אם בהשכרת מצעים, אתה יכול להיות בטוח שציוד המסיבות שלך זמין תמיד. אינך צריך לדאוג מה זה יעשה לאחר סיום האירוע או אפילו לאחר שתעזוב. השכרת ציוד אמין למסיבות בחוץ שלך היה החלק הקל ביותר בתכנון שלך. עם כוח אמין, זה נחוץ לא רק למפלגה, אלא גם לכל שאר הדברים שעליהם אפשר לסמוך.

כדי לחסוך זמן וכסף, תוכלו להשוות את המחירים של סוגי ציוד שונים כגון שולחנות, כסאות, מצעים וציוד אחר בשוק.

מצד שני, השכרת אירועי חברה תדרוש מספר שונה לחלוטין של נכסי השכרה, כולל שלבים מובילים. ניתן גם לשכור מחברות השכרה הממוקדות גם לקהל לקוחות B2B, כגון השכרת אירועים.

כדי להבטיח שהציוד האודיו-ויזואלי של האירוע שלכם יפעל כמו שצריך, השכרת ציוד שמע מחברה מכובדת היא חובה.

אם אתה פותח עסק משלך להשכרת מסיבות

אתה יכול לעזור לצדדים ומארחים אחרים למצוא את הציוד הדרוש להם. חברות ההשכרה של ציוד למסיבות עושות מאמצים רבים על מנת להבטיח את איכות הציוד שהם מספקים ולספק ללקוחותיהם שירות לקוחות מעולה. כשאתה מזמין מהנדס קול, אתה רוצה לוודא שיש לו ניסיון וידע בכל הנוגע לאופן ההתקנה של הציוד שלך כראוי. הציוד שבבעלות השכירות הוא איך הם מרוויחים כסף, והאינטרס שלהם הוא לוודא שהציוד לא עומד בהנחיות היצרן.

הצוות שלך יעזור לך בבחירה הנכונה ותוכל לסמוך על המומחיות של מהנדס הקול וצוות המומחים שלו.