המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על עלות שירותי IT לעסקים קטנים. אחד הצעדים הראשונים בקביעת מחיר שירות או פיתרון IT שעוסק בעסק הקטן שלך מדי חודש הוא הרשמה למנוי חודשי. אתה משלם דמי מנוי עבור התוכנה או היישום שאתה זקוק לו בנוסף לעלות החודשית, כולל שדרוגים.

זה אולי בסדר עבור משתמשים בודדים

אך ככל הנראה עסקים קטנים יצטרכו לשלם עבור שירותים המתאימים לצרכיהם. ספק שירותי IT במיקור חוץ אמור לעבוד עם החברה שלך כדי להפחית את עלויות ה- IT הבלתי צפויות ולספק את השירות הטוב ביותר עם כל העמלות הנלוות. זכרו, אתם מקבלים את מה ששילמתם עליו, והעסק הקטן שלכם משלם עבור השירות הזה. ספקי שירותים מנוהלים בתחום ה- IT כמו IBM, Microsoft, Oracle או SAP מסוגלים לספק לחברות את התמיכה והמשאבים הדרושים להם בכדי לפעול ביעילות.

העלות וסוג התמיכה יכולים להשתנות מאוד בהתאם למספר השרתים והמחשבים השולחניים המשמשים בארגון שלך

גורמים אחרים המשפיעים על התמחור הם אופן הצגת התוכנה והפצתה בתוך החברה שלך. תלוי בכמה מכשירים העסק שלך משתמש, הספק עשוי לחייב או להציע שירות בהתבסס על הטכנולוגיה בה נעשה שימוש, עלות הטכנולוגיה ואופן השימוש בה רבים.
למידע נוסף על שירותי מחשוב לעסקים ומחירים של שירותי מחשוב לעסקים יש לגשת לאתר ipcomp.co.il

אם לעסק שלך יש 30 משתמשים וספק השירות המנוהל (MSP) גובה 4,500 $ לחודש

הספק עשוי להציע תעריפים נמוכים יותר על ידי הצעת שירותיו בתשלום חסימה של 20 $ לשעה מראש או כ -20 שעות. תַשְׁלוּם. העלות עשויה להיות גדולה או שווה לסכום שהארגון שלך ישקיע בשירותי IT מנוהלים, ועשויה להיות גבוהה מההערכה בהתאם למאמץ הכרוך בכך. האם אתה יכול להצדיק את החיסכון אם אתה משקיע בספק שירות מנוהל או ב- M SP?

אם ברצונך לדעת בדיוק מה עלות שירותי IT מנוהלים לך ולחברתך

אנא פנה אלינו. כל שבוע לקוחות פוטנציאליים שואלים אותנו מה המחיר של הצעות שירות מנוהל, ולמען האמת, זה צריך להיות תלוי בו. כדי לגלות כמה אתה יכול לשלם, אנו בוחנים כמה דברים שיכולים להשפיע על עלות שירותי ה- IT. עסקים קטנים יכולים לאמוד את העלות השנתית של אחסון בענן באמצעות הנוסחה הבאה: 1,000 דולר לחודש לשנה אחת, 2,500 דולר לשנה לשנתיים, או 3,200 דולר לשלוש שנים.

חברות מסוימות לקחו הפסקה מפעילות המחשבים – והמחיר מתנהל במחיר משא ומתן של 1,000 דולר לחודש לשנה אחת, 2,500 דולר לשנתיים, או 3,200 דולר לשלוש שנים.

חברות שירותי IT הפכו למחלקות IT לתמיכה בכל המכשירים והמחשבים המחוברים לרשת. בכך שהוא משמש כמחלקת IT, ספק שירותים מנוהל יכול לשמור על רשת ה- IT בריאה ויציבה בעלות חודשית קבועה של 1,000 עד 2,500 דולר.

עבור חברות קטנות רבות

מיקור חוץ של מחלקת ה- IT מוריד את הלחץ על העובדים הפנימיים ומאפשר להם להתמקד בערך מוסף – משימות במקום תחזוקה. אצל ספק שירותים מנוהל, בעלי עסקים כבר לא צריכים לדאוג לאובדן נתונים או לבעיות מחשב, שכן הם מטופלים על ידי מומחים ומקלים על בעלי הדאגה לגבי מה שחשוב להם באמת: ניהול העסק. על ידי הסרת הצורך לעסוק בטכנולוגיה, יזם יכול להתמקד מחדש בגידול העסק שלו, וניהול נותני שירותים יכול להפחית את העלות הכוללת של תמיכה ב- IT. כל מי ששוקל שירותי מחשוב ענן צריך לברר באילו צעדים עליהם לנקוט כדי להגן על נתוני הלקוחות בהם הם משתמשים.

ראה אילו שירותים הם מציעים, האם הם מוכרים מחדש ציוד מחשבים, מהם תעריף השעה שלהם עבור תיקונים ומה הם גובים עבור תחזוקה.

כשאתה מחפש מחשב עסקי, קח בחשבון את כמות ה- RAM הזמין, את גודל המעבד ואת מספר מקומות הזיכרון הזמינים למחשב. הכמות והזיכרון משתנים, אז חפש כמה שאתה יכול כדי להבטיח פרודוקטיביות אופטימלית במהלך יום העבודה שלך.

אם אין לך שירות מחשבים

מרבית מחירי השירות אינם כוללים את עלות המחשב ואת עלויות ההתקנה, התחזוקה והתיקון. ספק שירותי IT או ספק שירותי IT מנוהל עם תעריף אחיד שמחופש לתשלום. כמה מומחים בשירותי מחשב גובים תשלום על שעת עבודה, גם אם אינך מכיר את הבעיה שהוזכרה, כגון אבטחת מחשבים, ניהול רשתות, הגנת נתונים, אירוח אתרים וכו '. – במקום זאת, יש ארגונים שפשוט מחלקים את העלויות של את מחלקת המחשבים ולהתייחס לעלויות אלה כחלק מהתקורה של החברות. במערכת הפשרה, הן מוקצות לחברה המשתמשת בשירותי המחשוב או צורכת אותם.

כפי שאתה יכול לדמיין

העלויות החודשיות בתשלום החודשי ניהול השירותים הללו משתנה מחברה לחברה. חברות הדורשות שירותי מחשוב באופן קבוע קובעות תעריפים חודשיים או אפילו שנתיים. ישנם שלושה מודלים בסיסיים הנהוגים על ידי מומחי שירותי מחשבים: שטוחים, חודשיים ושנתיים.