מעיצוב אתרים ועד מדיה חברתית וכל מה שביניהם, ניהול האתר שלך הוא חלק בלתי נפרד מהשוק של ימינו. יצירת אתר ותחזוקתו חשובה, אך אף אחת מהעבודות לא תהיה יותר מדי אם אנשים לא יוכלו למצוא את האתר שלך. אם האתרים שלך הם הצלחה עבור העסק שלך, יש לך מספיק זמן לתחזק אותם.

אבל זה בסדר, כי מה שיש לך מודע לכלים הזמינים שהופכים את ניהול האתר שלך לקל.

כבעל עסק קטן

בחירה בכלי הניהול הנכון של האתר תקל עליכם בתחזוק האתר שלכם ובשאר הנוכחות המקוונת שלכם. ישנם מספר כלים לשימוש ובשימוש באתרים, לכן עליכם לקחת בחשבון את כולם. התחלה טובה היא הגרסה החינמית של מערכת ניהול הקבצים המקוונת הפופולרית LibreOffice. כלי נוסף לניהול אתרים שיכול להקל על עסקים קטנים הם התוכניות לניהול קבצים מקוונות, אשר רבות מהן.

מערכת זו מכונה לעיתים מחולל דפי אינטרנט סטטיים ומעבדת תוכן לתבניות המשמשות לפרסום בדפי אינטרנט שנוצרו

עם זאת, זה דורש מיומנויות טכניות רבות יותר מאשר וורדפרס, כך שעסקים קטנים שאין להם צוות שיווק פנימי ייהנו מאוד משימוש בתוסף כמו Yoast. Yoasts מציע תוסף SEO של WordPress המסייע לך לנהל את החלקים באתר שלך התורמים לאופטימיזציה של אתרים. בעלי עסקים קטנים העובדים באתר שלהם עשויים לרצות לשכור מישהו שיעזור להם כאשר הם משתמשים בג'ומלה.

ניהול זרימת עבודה

ניהול זרימת עבודה הוא תהליך של יצירת מחזורים של משימות עוקבות או מקבילות שיש לבצע ב- WCMS. WCM מאפשרים למנהלים לקבוע כללי ניהול זרימת עבודה כדי להנחות את מנהלי התוכן בסדרת השלבים הנדרשים למשימות שלהם. כמו בכל מערכת לניהול מסמכים גרסאית, תוכנת WCMS יכולה ליישם בקרת גרסאות, שם משתמשים בודקים כל עמוד ב- WM MSMS כנגד בקרת גרסאות.

מבנה האתר נקבע על ידי המשימות שהמשתמשים מעוניינים לבצע באתר

מה שאומר שיש לך מספר סוגים שונים של אתרים: פנימיים – אתרים ממוקדים, אתרים מוכווני לקוחות וידידותיים למשתמש אתרים. נכון, קל לחלק את האחריות על אתר בין מחלקות או מחלקות על ידי הקמת כבר שרשרת של רשתות פיקוד וקטגוריות תקציב, אך אלה יכולות לגרום לבלבול בקרב המשתמשים.

ממשל תקין מאפשר לך להתמקד בחיפוש אחר המטרות המקוונות שלך ולא בנושאים המינהליים הנלווים לכך

די בהיבט זה של ניהול עסק קטן הוא קשה, אך אין סיבה לוותר על כלים לניהול אתרים שמקלים על ניהול האתר שלך והשיווק המקוון שלך. וורדפרס מאפשרת לעסקים קטנים ליצור אתרים מבלי להעסיק מפתחים ומעצבים. בדומה לוורדפרס, אתה נהנה מתבניות מעוצבות באופן מקצועי שאינן דורשות השקעה במעצבי אתרים, וכן מגישה למגוון כלים לפיתוח אתרים.

התבניות ש- Gator מספקת הן רספונסיביות, מה שאומר שאתה יכול להיות בטוח שאתר העסקים הקטנים שלך נראה טוב באותה מידה במכשירים ניידים כמו שהוא נראה בשולחן העבודה.

בעוד מג'נטו מספק פונקציונליות מרכזית

אתה יכול גם לנצל את שוק ההרחבות הגדול יותר, כולל אפשרות להוסיף מסחר אלקטרוני ופונקציונליות של אתרים. CMS מוסיף תוספות לארוז אותו, כמו למשל מסחר אלקטרוני ואינטגרציה של מסחר אלקטרוני, כמו גם תמיכה במכשירים ניידים ובאפליקציות סלולריות.

עיצוב אתרים

הוא מוצר אינטראקטיבי, ולכן יש צורך בשיטות הנדסיות שימושיות כדי לחקור מה קורה במהלך אינטראקציה של משתמשים עם האתר שלך. וירטואליזציה של תוכן ותוכנת CMS יכולים לאפשר למשתמשים לעבוד עם המכשירים הניידים שלהם והאפליקציות הסלולריות שלהם, כמו גם עם דפדפן האינטרנט שלהם. גוגל אנליטיקס מעניקה לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי להפיק את המרב מכל דולר שאתם משקיעים בשיווק האתר שלכם. מידע מגוגל אנליטיקס הוא קריטי להבנת האופן שבו מבקרים מתקשרים עם אתר, וכך אתה לומד להפוך אותו ליעיל יותר.

HootSuite הוא כלי דומה המאפשר לך לשלוט בכל ניהול המדיה החברתית שלך מלוח המחוונים. אתה יכול להשתמש בתוסף לניהול rabbitmq, המאפשר גישה נוחה לחשבונות המדיה החברתית של המשתמשים שלך ושילוב עם הרשתות החברתיות של האתר שלך.

הם מספקים כלים ליצירה וניהול אתרים המסייעים לך ליצור ולנהל את תוכן האתר שלך

הם מציעים גם שירות גורו שיעזור לך ליצור ולנהל את אתר המסחר האלקטרוני שלך. זה מאפשר לך לערוך אבטחת איכות ובדיקות, תוך תיאום שינויים עם מיקומים אחרים בעסק שלך, כמו צוות לקוחות, שיווק ומכירות.

גוגל אנליטיקס מעניקה לך תובנות בעלות ערך לגבי אופטימיזציה של אתרי האינטרנט והקמפיינים השיווקיים שלך להחזר ROI טוב יותר

לאחר ההתקנה, גוגל אנליטיקס קל לשימוש וחוסך לך זמן רב לנחש מה עובד באתר שלך. זה מחלץ מידע מ כל הגשת טופס באתר ומאחסנת אותו במסד נתונים.