בשנים האחרונות שיווק תוכן הפך במהירות לאחד הצורות הפופולריות ביותר של שיווק מקוון בענף השיווק באינטרנט.

המונח משמש לרוב להתייחס לתוכן של אתר

כגון פוסט בבלוג, וידאו, מאמר או אפילו אתר. בין אם זה מוצר, אתר, בלוג, אתר מדיה חברתית או צורה אחרת של שיווק מקוון, שיווק באמצעות תוכן הוא חלק מכל פעילות שיווקית דיגיטלית אחרת. שיווק מודרני עבר התפתחות, וסביר להניח שלמדת את המושג "שיווק באמצעות תוכן" על צורותיו השונות. תוכן הוא החלק החשוב ביותר באתר שלך אם אתה רוצה להתחיל בשיווק דיגיטלי שלך.

כדי להפיק את המרב מאסטרטגיית שיווק התוכן שלך, עליך ליצור תוכן המספק ערך בכל פעם שהוא מתפרסם. פיתוח אסטרטגיה תחרותית לשיווק תוכן הוא המפתח, שכן תוכן הוא המפתח לשמירה על הקהל שלך, לא רק מבחינת הכנסות, אלא גם להצלחה הכוללת של האתר. כמו בכל אסטרטגיה שיווקית, המטרה של שיווק באמצעות תוכן היא למשוך לידים שהופכים בסופו של דבר לידים אלה ללקוחות. כמובן שהמטרה שלך היא לעשות כמה שיותר מקהל היעד שלך, וכך אתה גורם לשיווק תוכן לעבוד. אתה צריך להיות מסוגל להתרחק מאסטרטגיה ממוקדת לקוח ולמקד את התוכן שלך (בין אם זה פוסט בבלוג, וידאו או אפילו מאמר באתר שלך) בקהל הספציפי שלך.

באופן סינרגטי עם פעילויות שיווק אחרות, כלי שיווק דיגיטלי מספקים דרך מהירה, קלה וחסכונית להפנות את המסרים והתוכן השיווקי שלך לשיטות תקשורת שיווקיות אחרות.

לדוגמא

העלאת מודעת טלוויזיה ליוטיוב יוצרת פיסת תוכן שיווקי דיגיטלי שניתן לפרסם בפייסבוק, לצפצף בטוויטר, להטמיע באתר או לשתף אותו עם לקוח יעד באמצעות נציג מכירות שמוכר באופן אישי להם. שיווק בתוכן עובד בשיתוף פעולה הדוק עם האתר ומהווה דרך לשלב SEO ומונחי חיפוש בתוכן טרי של האתר. הוספת רכיב מדיה חברתית היא קלה כמו שימוש באפליקציה סלולרית כמו אינסטגרם, פייסבוק או טוויטר או אפילו גוגל + ולשתף את התוכן שאתה יוצר עם החברים, המשפחה, הקולגות, העובדים ואפילו הלקוחות שלך. ברגע שיש לך אתר, השלב הבא הוא לפתח אסטרטגיה לקידום תוכן האתר שלך כדי להשיג יותר תנועה ולקוחות. לפני שאתה כותב את הפוסט הראשון שלך בבלוג, אסטרטגיה מוצלחת של שיווק תוכן מתחילה ביצירת נתונים בסיסיים עבור אתרי האינטרנט שלך, כך שתוכל לעקוב בדיוק אחר סוג התוכן המביא בהצלחה את סוג התנועה הנכון לאתר שלך. נקודות מבט נוספות: קבל יותר תעבורת אתרים, שלם על כל קליק ותשלם עבור קליק.

יש כמה יתרונות נחמדים, אבל כדי להבין מה זה שיווק בתוכן ולמה זה חשוב לעסק שלך, אתה צריך להיות מסוגל להבין מה הערך האמיתי של זה.

כדי לענות על שאלה זו, עליך לדעת מהו שיווק באמצעות תוכן ושיווק דיגיטלי וכיצד הם עובדים. ראשית, עליך לציין מה ברצונך להשיג בשיווק דיגיטלי ואיזה תוכן אתה רוצה להשיג. אסטרטגיה טובה לשיווק דיגיטלי מנצלת את מרבית הפוסטים בבלוג שלך על ידי שילובם עם שיווק במדיה חברתית או שיווק בדוא"ל. זה מאפשר לך להשתמש בכל ערוצי השיווק הדיגיטליים השונים כדי להשיג את היעדים העסקיים שלך.

אז שיווק באמצעות תוכן

הוא בעיקר להכניס מאמרים לפיד של מדיה חברתית, ולא רק באופן אקראי. אתה צריך שיהיה לך מטרה ברורה לתוכן שלך לשלב אותו באסטרטגיית שיווק התוכן שלך. לכן, כאשר אתה משתמש בתוכן לקידום המותג שלך, עליך לפרסם ברשתות החברתיות בתדירות האפשרית.

כשאתה מניע את מאמצי שיווק התוכן שלך

תגלה כי SEMrush מציע מגוון של כלים ופרסומי בלוג שהופכים גישות מבוססות נתונים לשיווק תוכן לקלות ויעילות יותר. חלק זה דן בכמה מהכלים הטובים ביותר לשיטות עבודה מומלצות לשיווק דיגיטלי עבור משווקי תוכן. כעת יש לך דרך קלה לשלב את שיטות השיווק הדיגיטליות הטובות ביותר באסטרטגיית השיווק שלך באינטרנט. זה יכול לעזור לך לספק תוכן ממוקד יותר המחנך את קהל היעד שלך לגבי המותג, המוצרים והעסק שלך, כמו גם על קהל היעד שלך.

שיווק באינטרנט

המכונה גם שיווק מקוון, הוא מונח רחב המשמש לתיאור כל פעילויות השיווק המקוון. הוא מכסה הכל החל ממדיה חברתית, פרסום מקוון, רשתות חברתיות ושיווק תוכן מקוון. ראשית, נוכל לדבר על חלק מהמונחים המשמשים את המשווקים הדיגיטליים.

כפי שמוצג באיור לעיל, המרכיבים העיקריים של שיווק באינטרנט הם שיווק במנועי חיפוש, כולל SEO ו- PPC. לשיווק דיגיטלי יש מספר סוגים, אך החשובים ביותר הם מדיה חברתית, פרסום מקוון, רשתות חברתיות ושיווק תוכן מקוון.

זהו תחום רחב הכולל פרסום מקוון

מדיה חברתית ושיווק תוכן מקוון, כמו גם פרסום דיגיטלי כדי למשוך לקוחות. ישנם מספר סוגים שונים של תוכן שיווקי דיגיטלי הזמין באינטרנט, כולל תכני אינטרנט, תוכן נייד ומערכות ניהול תוכן דיגיטלי (DMS).