5 דרכים מהנות להתעלות על התחרות שלך ביום שאתה עובד

הקדמה: אתה עובד על פרויקט חדש ואתה לא רוצה להכניס את הראש לחול. אתה רוצה לדעת מה התחרות זומם, כדי שתוכל להתעלות עליהם. להלן חמש דרכים לעשות זאת:

איך להתעלות על התחרות שלך ביום שאתה עובד.

הדרך הטובה ביותר להתעלות על המתחרים שלך ביום שבו אתה עובד היא על ידי תכנון והשלמה של מגוון רחב של משימות. הקפד לרשום את כל המשימות שאתה מתכנן לבצע, להגדיר מגבלת זמן לכל אחת ולבצע אותן במהירות ובקלות. אתה יכול גם להשתמש בטיימר כדי למדוד כמה זמן לוקח כל משימה. לבסוף, נסה משימות שונות כדי לראות אילו מהן לוקחות את הכישורים שלך את האתגר הכי גדול.

כדי להתעלות על המתחרים שלך, ערוך רשימה של המשימות שאתה מתכנן לבצע ביום החופשי שלך. לאחר מכן, הגדר מגבלת זמן לכל משימה ובצע אותה במהירות ובקלות. נסה להשתמש במשימות שונות כדי לבחון את כישוריך ולראות אילו מהן הכי מאתגרות. לבסוף, השתמש בטיימר כדי למדוד כמה זמן לוקח כל משימה.

טיפים להצליח וליצור גיבוש ואחווה בין העובדים שלך

כשאתה עובד, זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב של המתחרים שלך. כדי לוודא שאתה מתעלה עליהם, ערוך רשימה של המשימות שאתה מתכנן לבצע והגדר מגבלת זמן לכל אחת. לאחר מכן, בצע את המשימה במהירות ובקלות.

אם אתה רוצה לבלוט במקצוע ובעסק שלך כדאי שתדאג שיש לך נבחרת טובה.

אחת הדרכים לוודא זאת היא לארגן להם יום כיף כמו לדוגמה להזמין אמן חושים לערב גיבוש עובדים או פעילות מהנה אחרת.

הגדר מגבלת זמן למשימה

אם אתה רוצה להצליח ביום שבו אתה עובד, הגדר מגבלת זמן למשימה שלך ועשה זאת במהירות. השתמש בטיימר כדי למדוד כמה זמן נמשכת המשימה ואז המשך למשימה הבאה!

בצע את המשימה במהירות ובקלות

משימות שקל להשלים אינן דורשות מאמץ רב כמו אלה שהן קשות יותר. כדי להאיץ את תהליך העבודה שלך, השתמש בשכל הישר והימנע מלהשתדל יותר מדי או להגזים – פשוט התחל בביצוע המשימות הפשוטות תחילה ותתקדם משם.

השתמש בטיימר כדי למדוד כמה זמן נמשכת המשימה

אם אתה רוצה להצליח ביום שאתה עובד, השתמש בטיימר כדי למדוד כמה זמן נמשכת המשימה ואז חלק אותה לחלקים קטנים יותר – למשל, 10 דקות בכל פעם – כדי שתוכל להשלים כל נתח בהצלחה) .

השתמש במשימה אחרת כדי לבחון את כישוריך

אם אין לך ניסיון עם אחת המשימות ברשימה שלך, נסה עוד אחת לפני שתמשיך למשימות המאתגרות יותר! אם יש אתגרים כלשהם הקשורים למשימה הספציפית הזו (כמו לוודא שהמחשב שלך כבוי בזמן שאתה עושה אותה), בדוק את עצמך על ידי השלמתו תוך כדי שימוש במחשב או במכשיר אחר בנוסף למחשב שלך!

סיכום

להתעלות בהצלחה על המתחרים ביום שבו אתה עובד יכול להיות אתגר, אבל עם קצת מאמץ ותכנון, זה אפשרי. ערכו רשימה של המשימות שאתם מתכננים לבצע והגדרו טיימר למשימה. בצע את המשימה במהירות ובקלות, השתמש במשימות שונות כתרגול כדי לבחון את כישוריך. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול לוודא שאתה מצליח בהשגת היעדים שלך.